Menü

RS BOYASIZ ONARIM BAYİLİK

Videoyu oynat
RSBoyasizOnarim-Logo-Min

Neden RS Boyasız Onarım Bayisi Olmalısınız?

Kurumsal bir hizmet ağı olan RS Boyasız Onarım, yalnızca otomobil restorasyon çözümlerine odaklanarak hizmet veren, özel olarak seçilmiş bayileri ile Türkiye geneline yaygın garantili hizmet veriyor.

  Bayilik Başvurusu
  Kecotabs & Spanesi

  Distribütörlüğünü üstlendiğimiz KECO ve Spanesi markaları, boyasız hasar onarımı alanında Amerika menşeili başarılı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin sağladığı yüksek başarı oranını, hizmetlerimizle birleştirerek müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

  Türkiye’nin En Büyük Boyasız Hasar Onarım Ağı!

  43 ilde 65 bayi ile hizmet veren tek kurumsal şirketiz. Yeni bayilerimizle birlikte büyük bir aile oluşturarak, değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesini rahatlatmak için günümüz şartlarına uygun, doğru ve sabit fiyatlarla hizmet vermektedir.

  Çalışma Düzenimiz ve Teknisyenlerimiz

  Eğitimli teknisyenlerimiz ile boyasız hasar onarımı konusunda yüksek başarı oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki teknisyenlerimiz MYK sertifikalı olup en güncel boyasız hasar onarım teknolojilerini kullanmaktadır.