Menü

BOYASIZ HASAR ONARIMI

RSBoyasizOnarim-Logo-Min

BOYASIZ HASAR ONARIMI NEDİR?

RS Boyasız Onarım otomobilinizin kaportasında çeşitli etkenlere bağlı olarak meydana gelen, boyası hasar görmemiş küçük göçüklerin ve büyük hasarların, hasar türüne göre değişen, teknolojik cihazlar yardımıyla, onarım esnasında da boyaya zarar vermeden onarılması yöntemidir. Boyasız Hasar Onarımı yöntemi diğer onarım türlerine kıyasla hem çok daha hızlı ve ekonomik olup, hem de otomobilinize değer kaybettirmeyen tek yöntemdir.

  Randevu almak için formu doldurabilirsiniz


  Kecotabs & Spanesi

  Distribütörlüğünü üstlendiğimiz KECO ve Spanesi markaları, boyasız hasar onarımı alanında Amerika menşeili başarılı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin sağladığı yüksek başarı oranını, hizmetlerimizle birleştirerek müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

  Türkiye’nin En Büyük Boyasız Hasar Onarım Ağı!

  43 ilde 65 bayi ile hizmet veren tek kurumsal şirketiz. Yeni bayilerimizle birlikte büyük bir aile oluşturarak, değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesini rahatlatmak için günümüz şartlarına uygun, doğru ve sabit fiyatlarla hizmet vermektedir.

  Çalışma Düzenimiz ve Teknisyenlerimiz

  Eğitimli teknisyenlerimiz ile boyasız hasar onarımı konusunda yüksek başarı oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki teknisyenlerimiz MYK sertifikalı olup en güncel boyasız hasar onarım teknolojilerini kullanmaktadır.

  Videoyu oynat
   
   
  RSBoyasizOnarim-Yazilar

  Boyasız Hasar Onarımı İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

  Boyasız Hasar Onarımı işlemi 5 adımda gerçekleştirilir. Önce düzeltilebilecek ve düzeltilmesi istenilen bütün göçükler belirlenir. Ardından belirlenen göçükler için bir fiyat listesi oluşturulur. Bu işlem bittikten sonra onarım süreci planlanır. Onarım süreci gerçekleştirilir ve son olarak aracınız teslim edilir. Her göçük farklı bir işlem gerektirmektedir. Bu sebeple düzeltilebilir göçükleriniz bizim tarafımızdan listelenir. Boyasız düzeltilemeyecek göçükler için de hizmet vermekteyiz.

  Boyasız Hasar Onarımı işlemi hangi adımlardan oluşmaktadır?

  İşleyiş sürecimizi infografik üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Göçüklerin Belirlenmesi

  Her onarım farklıdır. Ancak her onarım, göçüklerin boyutuna ve türüne bağlı olarak planlama ve özel değerlendirmeleri içerir.

  Ödeme Yönteminin Belirlenmesi

  Tanımladığımız göçükler için fiyat çizelgesi oluşturuyoruz.

  Onarımın Planlanması

  Onarıma uygun hasarlara, onarım için gereken aletlere ve zamana ek olarak, onarım türünü belirleyip, her göçüğün boyutuna ve türüne bağlı olarak planlama oluşturuyoruz.

  Onarım

  Farklı göçük türleri ve araçlarda kullanılan materyaller onarım sürecinin ne kadar süreceğini belirlemektedir.

  Teslim

  Onarım gerçekleştikten sonra son kontrolleri gerçekleştiririz. Bu aşamadan sonra boyasız bir şekilde göçükleri onarılmış aracınızı sizlere teslim ederiz.