RSBoyasizOnarim-Yazilar
Menü

RSBoyasız Onarım

MOBİL ONARIM NEDİR?

Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçen bireysel müşteriler, araç hasar fotoğraflarını göndererek onarım randevusu alabilirler. Biz de müşterilerimizin bulunduğu lokasyona giderek, araçlarının boyasız onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetle, müşterilerimizin otomobillerindeki hasarları, kapılarına kadar giderek hızlı ve kolay bir şekilde çözüyoruz.

Hakkındaki Videoyu Oynat RSBoyasizOnarim-Reklam-MobilOnarim
Boyasız Hasar Onarımı
Derin Çizik Onarımı
Tuş Takım Onarımı
Dolu Hasar Onarımı
Mobil Onarım

Kecotabs & Spanesi

Distribütörlüğünü üstlendiğimiz KECO ve Spanesi markaları, boyasız hasar onarımı alanında Amerika menşeili başarılı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin sağladığı yüksek başarı oranını, hizmetlerimizle birleştirerek müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin En Büyük Boyasız Hasar Onarım Ağı!

43 ilde 65 bayi ile hizmet veren tek kurumsal şirketiz. Yeni bayilerimizle birlikte büyük bir aile oluşturarak, değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesini rahatlatmak için günümüz şartlarına uygun, doğru ve sabit fiyatlarla hizmet vermektedir.

Çalışma Düzenimiz ve Teknisyenlerimiz

Eğitimli teknisyenlerimiz ile boyasız hasar onarımı konusunda yüksek başarı oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki teknisyenlerimiz MYK sertifikalı olup en güncel boyasız hasar onarım teknolojilerini kullanmaktadır.

  Randevu almak için formu doldurabilirsiniz


  RSBoyasız Onarım

  Fark Yaratan Yenilikler RS Boyasız Mobil Onarımda!

  RS Boyasız Mobil Onarım ile aracınızı yerinden kıpırdatmadan, tek bir arama ile aracınızı değer kaybetmeden saatler içinde onarın. Zamandan ve paradan tasarruf edin!

   

  Mobil onarım hizmetimiz hakkında yanda yer alan videomuz ile daha fazla bilgi edinebilirsiniz.