Menü

TUŞ TAKIMI ONARIMI

RSBoyasizOnarim-Logo-Min

TUŞ TAKIMI ONARIMI NEDİR?

RS Boyasız Onarım, tuş takımlarınızı değiştirmeden onararak yenilikçi bir çözüm sunuyor. Bu parçaların sıfırıyla değiştirilmesi oldukça maliyetli bir alternatif olduğundan, araç tuş takımı onarımı kronik bir sorun haline gelen birçok araç markası ve modeli için tercih edilen bir yöntemdir. Silinen, aşınan ve deforme olan tuşlar, yenilenerek parça değişimi yapılmasına gerek kalmadan orijinal haline getirilmektedir. Bu nedenle, tuş takımı onarımı işleminin maliyeti oldukça uygun hale gelir.

  Randevu almak için formu doldurabilirsiniz


  Kecotabs & Spanesi

  Distribütörlüğünü üstlendiğimiz KECO ve Spanesi markaları, boyasız hasar onarımı alanında Amerika menşeili başarılı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin sağladığı yüksek başarı oranını, hizmetlerimizle birleştirerek müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

  Türkiye’nin En Büyük Boyasız Hasar Onarım Ağı!

  43 ilde 65 bayi ile hizmet veren tek kurumsal şirketiz. Yeni bayilerimizle birlikte büyük bir aile oluşturarak, değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesini rahatlatmak için günümüz şartlarına uygun, doğru ve sabit fiyatlarla hizmet vermektedir.

  Çalışma Düzenimiz ve Teknisyenlerimiz

  Eğitimli teknisyenlerimiz ile boyasız hasar onarımı konusunda yüksek başarı oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki teknisyenlerimiz MYK sertifikalı olup en güncel boyasız hasar onarım teknolojilerini kullanmaktadır.