Menü

DOLU HASARI ONARIMI

RSBoyasizOnarim-Logo-Min

DOLU HASARI ONARIMI

Dolu hasarını, Boyasız Onarım’ın 5 basamaklı işlemi ile kusursuz bir şekilde düzeltiyoruz. Öncelikle, tüm dolu hasarları incelenir ve müşterinin düzeltmek istediği hasarlar belirlenir. Sonrasında, belirlenen dolu izleri için fiyat listesi oluşturulur ve onarım süreci planlanır. Daha sonra aracınız bize teslim edilir ve hasarların her biri için uygun yöntem uygulanır.

  Randevu almak için formu doldurabilirsiniz


  Kecotabs & Spanesi

  Distribütörlüğünü üstlendiğimiz KECO ve Spanesi markaları, boyasız hasar onarımı alanında Amerika menşeili başarılı ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerin sağladığı yüksek başarı oranını, hizmetlerimizle birleştirerek müşterilerimize daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

  Türkiye’nin En Büyük Boyasız Hasar Onarım Ağı!

  43 ilde 65 bayi ile hizmet veren tek kurumsal şirketiz. Yeni bayilerimizle birlikte büyük bir aile oluşturarak, değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesini rahatlatmak için günümüz şartlarına uygun, doğru ve sabit fiyatlarla hizmet vermektedir.

  Çalışma Düzenimiz ve Teknisyenlerimiz

  Eğitimli teknisyenlerimiz ile boyasız hasar onarımı konusunda yüksek başarı oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki teknisyenlerimiz MYK sertifikalı olup en güncel boyasız hasar onarım teknolojilerini kullanmaktadır.

  Videoyu oynat
   
   
  RSBoyasizOnarim-Yazilar

  Dolu Hasarı Onarımı Nasıl Gerçekleştirilir?

  *  Dolu Hasar Onarımı farklı ve özel olarak üretilen onarım çubuklarımız sayesinde hasarlı bölgeye masaj işlemi uygulanarak giderilebilir. Kullanılabilecek bir diğer farklı yöntem ise yapıştırmalı göçük çektirme işlemidir.

   

  *  Yapıştırmalı göçük çektirme sisteminde aracınız özel onarım çubukları ile arkasına ulaşılamayan parçalara ulaşıp özel vakumlu göçük düzeltme ekipmanları sayesinde eski haline kavuşur.

   

  Göçük düzeltme tekniğimizde aracınızın orijinalliğinde herhangi bir problem söz konusu değildir. Ayrıca aracınızın ikinci el satışı sırasında değer kaybı yaşanmaz.

  Dolu Hasar Onarımı işlemi hangi adımlardan oluşmaktadır?

  İşleyiş sürecimizi infografik üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Göçüklerin Belirlenmesi

  Her onarım farklıdır. Ancak her onarım, göçüklerin boyutuna ve türüne bağlı olarak planlama ve özel değerlendirmeleri içerir.

  Ödeme Yönteminin Belirlenmesi

  Tanımladığımız göçükler için fiyat çizelgesi oluşturuyoruz.

  Onarımın Planlanması

  Onarıma uygun hasarlara, onarım için gereken aletlere ve zamana ek olarak, onarım türünü belirleyip, her göçüğün boyutuna ve türüne bağlı olarak planlama oluşturuyoruz.

  Onarım

  Farklı göçük türleri ve araçlarda kullanılan materyaller onarım sürecinin ne kadar süreceğini belirlemektedir.  Teslim

  Araçlarınızı son kontrolden geçirip sizlerin memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz.