Menü

DERİN ÇİZİK ONARIMI

RSBoyasizOnarim-Logo-Min

DERİN ÇİZİK BOYASIZ ONARILIR MI?

Derin çizikler genellikle aracın hareket halindeyken sert bir cisimle çarpışması ya da park halindeyken sert bir nesnenin düşmesi sonucu meydana gelir. Bu derin çiziklerin giderilmesi uzmanlık gerektiren bir işlemdir ve firmamız bu konuda deneyimli ekibiyle en iyi hizmeti sunar. Derin çizik giderme işleminde boya veya macun gibi malzemelere gerek duymadan orijinalliğin korunması önemsenir.

  Randevu almak için formu doldurabilirsiniz


  Derin Çiziklerde Üstün Teknoloji

  Uzun süren araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda, kendi markamızın ürettiği özel kimyasal sayesinde derin çizikleri kusursuza yakın bir şekilde onarmaktayız. RS Boyasız Onarım olarak, aracınızda bulunan istenmeyen çiziklerin çözümü için randevu almayı unutmayın.

  Türkiye’nin En Büyük Boyasız Hasar Onarım Ağı!

  43 ilde 65 bayi ile hizmet veren tek kurumsal şirketiz. Yeni bayilerimizle birlikte büyük bir aile oluşturarak, değerli müşterilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Fiyat politikamız, müşterilerimizin bütçesini rahatlatmak için günümüz şartlarına uygun, doğru ve sabit fiyatlarla hizmet vermektedir.

  Çalışma Düzenimiz ve Teknisyenlerimiz

  Eğitimli teknisyenlerimiz ile boyasız hasar onarımı konusunda yüksek başarı oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Bünyemizdeki teknisyenlerimiz MYK sertifikalı olup en güncel boyasız hasar onarım teknolojilerini kullanmaktadır.

  Videoyu oynat
   
   
  RSBoyasizOnarim-Yazilar

  Derin Çizik Veya Çizikler Nasıl Boyasız Düzeltilir?

  Araçlarda derin çizikler genel olarak aracın hareket esnasında sert bir maddenin çarpmasıyla, park halindeyken sert bir maddenin düşmesi sebebi vb. nedenlerle derin çizikler oluşabilmektedir. Derin çizik giderme işlemleri profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Firmamız ise bu kapsamda işinde uzman ekip arkadaşları ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Firmamız derin çizik giderme işleminde boyamacun vb. yardımcı maddelere gereksinim duymadan derin çiziklerin giderilmesine ve aracın orijinalliğinin bozulmamasını önemsemektedir.